2020/2021 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Підсумкова педрада 2020 | Полтавський обласний центр естетичного виховання учнівської молоді

ІІІ ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ

18 лютого 2021 року в дошкільному навчальному закладі №2 "Берегиня" проведено ІІІ засідання педагогічної ради з проблеми "Формування основ елементів математичних уявлень з дітьми раннього та дошкільного віку за інноваційними технологіями"

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про формування основ елементів математичної грамотностіу дітей раннього та дошкільного віку в ігровій діяльності ( з досвіду роботи педагогів).

2.Ділова гра "Використання ігрових технологій з основ математичної грамотності під час організації освітнього процесу дітей дошкільного віку".

3.Про результати тематичного вивчення стану роботи з формування основ математичної грамотності у дітей раннього та дошкільного віку.

4.Виставка-презентація пізнавального посібника "Математична ігротека".

5.Презентація матеріалів портфоліо педагогів, які атестуються у 2020/2021 навчальному році.

ІІ ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ

16 грудня 2020 року відбулось ІІ засідання педагогічної ради з проблеми «Удосконалення роботи в процесі організації художньо- продуктивної діяльності з дітьми дошкільного віку під час конструювання з паперу»

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про формування комплексної роботи в ДНЗ під час конструктивної діяльності з папером, тканиною, стрічками (з досвіду роботи педагогів).

2.Майстер-клас "Виконавська майстерня і вправність під час конструювання з папером".

3.Про результати тематичного вивчення стану роботи в ДНЗ з конструювання з паперу з дітьми раннього та дошкільного віку.

4.Виставка-презентація творчих робіт педагогів груп.

������� ������

І ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ

31 серпня 2020 року в дошкільному навчальному закладі №2 "Берегиня" відбулось І засідання педагогічної ради з проблеми

«Шляхи організації освітнього процесу, спрямованого на всебічний розвиток дитини».

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про особливості організації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти у 2020/2021 навчальному році.

2.Програмно-методичне забезпечення освітнього процесу згідно до Листа МОН України від 22.07.2020р. № 1/9-394 "Про переліки навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах освіти у 2020/2021 навчальному році".

3. Про координування безпечного та якісного освітнього процесу з дітьми дошкільного віку в умовах пандемії відповідно до Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020р. № 50 "Про забезпечення Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID - 19)", Листа МОН України від 23.04.2020р. № 1/9-219 "Щодо організації діяльності закладів дошкільної освіти під час карантину", Листа МОН України від 22.05.2020р. №1/9-269 "Щодо відновлення діяльності закладів дошкільної освіти" з урахуванням епідемічної ситуації.

4. Про визначення напрямків роботи закладу на новий навчальний рік. Затвердження плану роботи на 2020/2021 навчальний рік.

5. Про піготовку груп до нового навчального року. Результати огляду-конкурсу «Сучасна ігрова з дотриманням соціальної дистанції в ігровій діяльності».

6.Виставка освітніх програм та навчальної літератури, рекомендованих МОН України для використання у закладах дошкільної освіти у 2020/2021 навчальному році.

��������

Семінар – практикум «Від компетентного педагога – до успішного студента»

04.02.2021 року проведено семінар - практикум з проблеми "Організація та використання дидактичних ігор логіко-математичного спрямування під час освітнього процесу з дітьми раннього та дошкільного віку"

Блог майбутнього вихователя ДНЗ Світлани Білоус: Методика формування елементарних математичних уявленьДидактична гра Лісова математика купити | Mnogoigr

Кiлькiсть переглядiв: 373

Коментарi