• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інформаційна відкритість

Організація освітньої діяльності в дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) комбінованого типу №2 "Берегиня" здійснюється відповідно до:

Закону України «Про освіту»;

Закону України «Про дошкільну освіту»;

Базового компоненту дошкільної освіти;

Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді (затверджено наказом МОН України від 16.06.2015 № 641);

Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів (затверджено наказом Міністерства охорони здоров’я України від 24.03.2016 № 234);

Гранично допустимого навантаження на дитину у дошкільних навчальних закладах різних типів та форм власності (затверджено наказом МОН України від 20.04.2015 № 446), інших нормативно-правових актів.

Золотая бабочка

Дошкільний навчальний заклад працює за програмою розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля», (авт. кол.: Білан О. І., Возна Л. М., Максименко О. Л. та ін.)

З метою поліпшення якості освітнього процесу та реалізації варіативного змісту дошкільної освіти в роботі з дошкільниками в практиці закладу використовуються парціальні ,авторські програми та методики:

· Методика Л.Шелестової «Розвивальне читання»;

· Програма художньо-естетичного розвитку «Радість творчості» (авт.:Борщ Р.М.,Самойлик Д.В.);

· Програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей віком від 3 до 6 років «Про себе треба знати, про себе треба дбати» (автор Лохвицька Л.В.);

· Парціальна програма з організації театралізованої діяльності в дошкільному навчальному закладі «Грайлик» (авт.: О.Березіна, О.Гніровська, Т.Линник);

* «Україна – моя Батьківщина», парціальна програма національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку (авт. – Кичата І. І., Каплуновська О. М., Палець Ю.М.; за наукового редагування Рейпольської О. Д.)

"Казкова фізкультура", парціальна програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку (авт.-Єфименко М.М.);

"Мудрі шахи", програма та методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шахи (авт.- Семизорова В.В., Духновська О.І., Пащенко Л.Ю.);

"Цікаві шашки"програма та методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри вшашки (авт.-Семизорова В.В., Романюк О.В., Дульська Г.П.).

Золотая бабочка

Функціонують безоплатні гуртки:

«Дзвінкі голосочки» (вокальний) За парціальною програмою «Веселкова музикотерапія», програма оздоровчо- освітньої роботи з дітьми старшого дошкільного віку ( автори І.А.Малашевська, С.К.Демидова);

«Маленькі актори» (театралізована студія) За парціальною програмою «Грайлик» з організації театралізованої діяльності в дошкільному навчальному закладі (автори О.Березіна, О.Гніровська, Т.Линник)

«Здоров’ятко» (оздоровчий - сухий басейн) за парціальною програмою «Казкова фізкультура», програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку (авт. М.М.Єфименко)

«Мудрі шахи» (розвивальний) «Мудрі шахи» програма та методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шахи / автори В.В.Семизорова, О.І.Духновська, Л.Ю. Пащенко.

«Цікаві шашки» (інтелектуальний) «Цікаві шашки» програма та методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шашки / автори В.В.Семизорова, О.В.Романюк, Г.П.Дульська.

.

Золотая бабочка

Навчальний рік у дошкільному закладі починається 1 вересня і закінчується 31 травня наступного року.

З 1 червня до 31 серпня (оздоровчий період) у дошкільному закладі проводиться оздоровлення дітей.

Золотая бабочка

В дошкільному закладі функціонує 13 груп - виховується 255 дітей.

Проєктна потужність ДНЗ - 320 місць.

Вхід в дошкільний заклад обладнаний одним пандусом та сигнальною кнопкою для виклику допомоги людям з особливими потребами.

Золотая бабочка

Кiлькiсть переглядiв: 838

Коментарi