2018/2019 навчальний рік

Картинки по запросу біла церква картинки

Біла Церкво-місто рідне

Ти в мене єдине.

Дуже любим ми тебе

Місто добра і надії.

Під таким девізом 07 вересня 2018 року в дошкільному навчальному закладі №2 «Берегиня» пройшла виставка експозицій з нагоди Дня міста, яка була влаштована у тісній співпраці педагогів, вихованців та їхніх батьків. Виставка квітів, осінніх композицій , дитячих малюнків «Я люблю тебе, місто добра», носила пізнавальний характер.Малята ознайомились з легендою про назву рідного міста, його історичного минулого, отримали безліч позитивних емоцій та вражень. Експозиція до Дня міста є вже традиційною і проводиться в закладі декілька років поспіль.Експонати виставки засвідчують, що діти, батьки та педагоги нашого закладу наділені неабиякою фантазією і бажанням творити. І в цьому - ще одна запорука доброго майбутнього нашого древнього і вічно молодого міста.
/Files/images/2017_navchrk/den_msta_2018/День міста вересень 2018 (114).jpg

/Files/images/2017_navchrk/den_msta_2018/День міста вересень 2018 (126).jpg

/Files/images/2017_navchrk/den_msta_2018/День міста вересень 2018 (93).jpg

Картинки по запросу линеечки-разделители патріотичні

Картинки по запросу день державного прапора картинки

Ось і добігає до кінця літо-літечко. Сумно прощатися з ним. Та насамкінець, літо подарувало нашому народу свято, яке українці виборювали багато віків – День Незалежності української держави. В переддень цього свята наш народ святкує День Державного Прапора. Бо ще князь Данило Галицький сказав: « Доки буде прапор, доки буде Україна».

23.08.2018 року в ДНЗ №2 «Берегиня» було проведено літературно-музичне свято «Доки буде прапор, доки буде Україна».Діти середнього і старшого дошкільного віку,педагоги та батьки вихованців зібралися у світлиці для проведення свята. Сердечно малята сприйняли інсценівку «Бережемо прапор». Активну участь у проведенні цього заходу взяли батьки Олександри Гордійчук, вихованки середньої групи №1 «Волошка": у виконанні мами та доні прозвучала пісня про вишиту сорочку. Закінчилося свято ходою «Ми бережемо український прапор».

/Files/images/den_prapora_2018/DSC_0008.jpg

/Files/images/den_prapora_2018/DSC_0020.jpg

/Files/images/den_prapora_2018/DSC_0025.jpg

/Files/images/den_prapora_2018/DSC_0036.jpg

/Files/images/den_prapora_2018/DSC_0049.jpg

/Files/images/den_prapora_2018/DSC_0065.jpg

Картинки по запросу линеечки-разделители патріотичні анімації

В дошкільному навчальному закладі №2 «Берегиня» у всіх вікових групах були організовані та проведені відкриті заходи для батьків та педагогів з проблеми «Україна - моя Батьківщина». До уваги присутніх були підготовлені комплексні, сюжетні, комбіновані, бінарні та інтегровані заняття, де розв’язувались пізнавальні, навчальні, розвивальні, виховні та мовленнєві завдання в цілісному поєднанні з фізичним та художньо-естетичним розвитком під час національно-патріотичного виховання. Весь освітньо-виховний процес був спрямований на розв’язання основних завдань патріотичного виховання:

— формування уявлень про сім'ю, родину, рід і родовід;

— краєзнавство;

— ознайомлення з явищами суспільного життя;

— формування знань про історію держави, державні символи;

— ознайомлення з традиціями і культурою свого народу;

— формування знань про людство.

Педагоги підвели дітей до елементарного розуміння, що всі повинні жити дружно,мирно; поважати один одного, берегти, піклуватись про ближніх; плекати і шанувати свою рідну неньку Україну.

Патріотизм як моральна якість має інтегральний зміст. З огляду на це в педагогічній роботі з дітьми всі отримані знання підкріплювались творчою активністю та самореалізацією дітей шляхом залучення їх до практичної діяльності в процесі художньо-естетичного розвитку (малювання, ліплення, аплікація, заняття з музичного розвитку).

До участі у відкритих заходах були залучені батьки, які стали активними учасниками у зміцненні почуттів патріотизму до свого народу, розширенні знань дітей про рідне місто Біла Церква.

Вихованці середнього та старшого дошкільного віку із проведених занять чітко усвідомили, що без любові до Батьківщини, готовності примножувати її багатства, оберігати честь і славу, а за необхідності — віддати життя за її свободу і незалежність, людина не може бути громадянином. Тож сподіваємось, що у тісній співпраці з родинами вихованців нам вдасться зростити вірного та надійного патріота своєї України.

Зацвітає калина,
Зеленіє ліщина.
Степом котиться диво-луна.
Це моя Україна,
Це моя Батьківщина,
Що, як тато і мама, одна!/Files/images/2017_navchrk/den_vdkritih_dverey/DSC_0316.JPG

/Files/images/2017_navchrk/den_vdkritih_dverey/DSC_0238.JPG

/Files/images/2017_navchrk/den_vdkritih_dverey/DSC_0189.JPG

/Files/images/movlennya/PB050208.JPG/Files/images/movlennya/PB050216.JPG/Files/images/movlennya/PB050223.JPG

ПАТРІОТИЧНІ ОСЕРЕДКИ В ДОШКІЛЬНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ

герб україни Інтернет-магазин ОСНОВА

З метою формування національної свідомості у дітей дошкільного віку, пробудження національних традицій, національного духу нашого народу та враховуючи індивідуальні особливості дітей, рівень правосвідомості, духовності, моральності кожного, педагоги дошкільного навчального закладу №2 "Берегиня" створили національні осередки у групових приміщеннях. Всі осередки відповідають вимогам Базового компоненту дошкільної освіти, програмі розвитку дитини дошкільного віку "Українське дошкілля" ; мають художньо-естетичне оформлення. Експозиція національних осередків не переповнена, постійно змінюється та поповнюється.

/Files/images/DSC_0075.JPG

Група старшого дошкільного віку № 1 "Волошка"

/Files/images/DSC_0073.JPG

Група старшого дошкільного віку № 2 "Веселка"

для дітей з вадами мовлення

/Files/images/DSC_0080.JPG

Група середнього дошкільного віку № 4 "Барвінок"

/Files/images/DSC_0069.JPG

Група молодшого дошкільного віку № 5 "Горобинка"

Група раннього віку № 6 "Соняшник"

/Files/images/DSC_0072.JPG

Група середнього дошкільного віку № 7 "Колосочок"

для дітей з вадами мовлення

/Files/images/DSC_0070.JPG

Група середнього дошкільного віку № 10 "Чорнобривчик"

/Files/images/DSC_0064.JPG

Група молодшого дошкільного віку № 11 "Шипшинка"

/Files/images/DSC_0063.JPG

Група № 13 "Любисток" для дітей 1-го класу БЗШ № 6

Gallery.ru / Фото #35 - Узори для рушників - Marishka19

Gallery.ru / Фото #35 - Узори для рушників - Marishka19
В жовтні вихователем-методистом був організований і проведений семінар-практикум з патріотичного виховання для педагогів. В ході роботи були висвітлені мета, форми та методи формування національної свідомості у дітей дошкільного віку, розвитку у них патріотичних почуттів, розуміння національних традицій, національного духу нашого народу .

/Files/images/методист (3).JPG

/Files/images/DSC_0059.JPG

6 листопада 2014 року вихователь- методист Петровська Н.А. провела засідання педагогічної ради з проблеми "Організація роботи з патріотичного виховання в дошкільному закладі". В ході заходу педагоги виявили високий рівень професійної мастерності,поділились досвідом роботи з даної проблеми.Педагоги розширили та уточнили знання з основних напрямів патріотичного виховання дітей дошкільного віку; підвищили рівень теоретичної підготовки з питань патріотичного виховання дошкільників в умовах сьогодення; розкрили необхідність посилення патріотичного виховання у дошкільному навчальному закладі; удосконалили знання щодо змісту, принципів, закономірностей, методів та організаційних форм патріотичного виховання дітей раннього та дошкільного віку.В процесі проведення педагогічної ради були презентовані колажі "Все починається з дитинства" та продемонстрована мультимедійна виставка-презентація національних осередків усіх вікових груп.

/Files/images/DSC_0032.JPG/Files/images/DSC_0030.JPG/Files/images/DSC_0062.JPG

Подборка разделителей для оформления чего-либо.Осень. - СОЗДАЙ СВОЙ СТИЛЬ СТРАНИЧКИ!

Кiлькiсть переглядiв: 383

Коментарi