Конституційні права людини – Головне управління Держгеокадастру в Одеській області

Ділова гра "Кожна дитина має право"

ДИВИТИСЬ ТУТ

День захисника України

В закладі дошкільної освіти №2 «Берегиня" щороку з нагоди свята Покрови та захисника України проводиться літературно-музична розвага "Хай живе козацька воля, хай живе козацький дух!"

/Files/images/2023_rk/den_zahisnika/DSC_0502.JPG/Files/images/2023_rk/den_zahisnika/DSC_0532.JPG/Files/images/2023_rk/den_zahisnika/DSC_0532.JPG

Консультпункт для педагогів груп дітей раннього віку БЗДО з проблеми "Формування стійких інтересів у дітей раннього віку до українського фольклору"

23 листопада 2022 року на базі Білоцерківського закладу дошкільної освіти №2 «Берегиня»» був проведений консультативний пункт для педагогів груп раннього віку БЗДО БМТГ з проблеми «Формування стійких інтересів у дітей раннього віку до українського фольклору».
Допомогти педагогам налагоджувати продуктивну педагогічну взаємодію з дітьми для формування спонукання зростаючої особистості до активного прояву соціальної позиції «патріота-громадянина» покликаний був майстер-клас «Знавці українського фольклору» за участю освітянської команди ЗДО № 2 «Берегиня» в особах вихователя-методиста Петровської Н.А., практичного психолога Слободянюк І.М., музичного керівника Первишової О.М., інструктора з фізкультури Жабської К.М., вихователя з народознавства Тутіної В.І., вихователя Борисевич О.А.

/Files/images/2022_rk/patroti/DSC_0379.jpg/Files/images/2022_rk/patroti/DSC_0387.jpg/Files/images/2022_rk/patroti/DSC_0434.jpg/Files/images/2022_rk/patroti/DSC_0441.jpg

Виставка експозицій до Дня міста

Картинки по запросу біла церква картинки

Біла Церкво-місто рідне

Ти в мене єдине.

Дуже любимо тебе

Місто добра й надії.

Під таким девізом традиційно в закладі дошкільної освіти №2 «Берегиня» щороку проходить виставка експозицій з нагоди Дня міста, яку влаштовують у тісній співпраці педагоги, вихованці та їхні батьки. зазаичай - це виставка квітів, осінніх композицій , дитячих малюнків «Я люблю тебе, місто добра», що носить пізнавальний характер. Малята знайомляться з легендами про назву рідного міста, його історичного минулого, отримують безліч позитивних емоцій та вражень. Експонати виставки засвідчують, що діти, батьки та педагоги нашого закладу наділені неабиякою фантазією і бажанням творити. І в цьому - ще одна запорука доброго майбутнього нашого древнього і вічно молодого міста.
/Files/images/2017_navchrk/den_msta_2018/День міста вересень 2018 (114).jpg

/Files/images/2017_navchrk/den_msta_2018/День міста вересень 2018 (126).jpg

/Files/images/2017_navchrk/den_msta_2018/День міста вересень 2018 (93).jpg

День Незалежності України та Державного прапора

Картинки по запросу день державного прапора картинки

Насамкінець, літо подарувало нашому народу свято, яке українці виборювали багато віків – День Незалежності української держави. В переддень цього свята наш народ святкує День Державного Прапора. Бо ще князь Данило Галицький сказав: « Доки буде прапор, доки буде Україна».
Зазвичай до цих державних свят у закладі проводиться літературно-музичне свято «Доки буде прапор, доки буде Україна». Діти середнього і старшого дошкільного віку, педагоги та батьки вихованців збираються у світлиці для проведення інсценівки «Бережемо прапор».
Дітьми та батьками читаються вірші. співаються пісні патріотичного спрямування. Закінчується свято ходою «Ми бережемо український прапор».

/Files/images/den_prapora_2018/DSC_0008.jpg

/Files/images/den_prapora_2018/DSC_0020.jpg

/Files/images/den_prapora_2018/DSC_0025.jpg/Files/images/den_derjavnogo_prapora/P1010052.JPG/Files/images/den_prapora_2018/DSC_0077.jpg

Картинки по запросу линеечки-разделители патріотичні анімації

Андріївські вечорниці

Андріївські вечорниці - це веселе і колоритне дійство, жарти і сміх, який охоплює усіх: і малечу, і дорослих. Щороку 13 грудня в нашому закладі відбувається розвага присвячена святкуванню обрядового свята Андрія Первозванного «Андріївські вечорниці». Діти граються в народні ігри, співають жартівливі пісні, виконують таночки, жартують, сміються, розважаються, беручи на себе роль пана Калитинського та пана Коцюбинського. Вихованці сідають на коцюбу верхом, як на коня, підстрибуючи під'їзджають до калити і прагнуть якнайшвидше відкусити її шматочок. Метою цього заходу є ознайомлення дітей з оберегами української родини, пробудження інтересу до історії свого родоводу, української нації, її культури і побуту; виховування глибокого почуття любові до батьків, роду свого; сприяння розвитку творчих здібностей дошкільнят, бажання берегти свою національну культуру.

/Files/images/2017_navchrk/andrvsk_vechornits/DSC_0113.JPG/Files/images/2017_navchrk/andrvsk_vechornits/DSC_0092.JPG/Files/images/DSC_0008-2.jpg

Різдвяний калейдоскоп

Найулюбленішими святами для діток нашого дошкільного закладу є Різдвяні свята. У святково прибраній українськими рушниками музичній залі присутні всі необхідні атрибути свята: на вишитих рушниках полив’яні миски з кутею, пиріжками, горішками та іншими святковими стравами. Колоритні "господар" і "господиня" зустрічають ватаги колядників із Зіркою, які водять Козу. Діти, одягнені в святковий український одяг, показують дійство різдвяних вечорниць, виконують традиційні українські колядки та щедрівки. Хлопчики за традицією засіюють господарів. На долівці лишаються квасоля – на добрую долю, пшениця – на смачну паляницю, а на серці – теплий вогник. Від тепла Різдвяної Зірки, колядок, щедрівок серця дітей наповнюються силами, високими моральними якостями, які вони пронесуть через усе своє життя.

/Files/images/CAM00964.jpg

Свято Миколая

День святого Миколая — одне з найсвітліших і найрадісніших свят. Кожна дитина сподівається на маленьке диво і з нетерпінням його чекає. Але не тільки діти радіють цьому святу – кожен із нас вірить в здійснення заповітної мрії, котра під силу лише Святому Миколаю.
19 грудня вихованці нашого закладу з великим нетерпінням чекають зустрічі із Миколаєм. Він приходитьу кожну групу і вітає малят приємними подарунками.
Для малят ця зустріч є радісною і незабутньою подією, яку вони довго пам’ятатимуть. Діти вітають Гостя віршами і піснями. Доброта і любов, яку дарував людям Святий Миколай доноситься до кожної дитини.
Діти вірять у чудо, звершуване святим Миколаєм і вчаться милосердя у святого.

/Files/images/2020-2021_nr/svyatiy_mikolay/svyatiy_mikolay_2021/DSC_0170.jpg/Files/images/2020-2021_nr/svyatiy_mikolay/DSC_0153.jpg

Стрітення

Після тривалої зими з особливою радістю чекають перемоги весни над зимою. 15 лютого увесь православний люд відзначає свято Стрітення. У цей день за народним повір’ям Зима, яка в народній уяві поставала старою бабою, вперше зустрічається з Весною – гарною, рум’яною дівчиною.
Cвяткують це свято і вихованці нашого дошкільного закладу . В музичній залі проходить календарно-обрядова розвага «Славне свято Стрітення». Педагоги знайомлять дошкільнят з історією святкування Стрітення та народними звичаями і обрядами цього дня. Сюрпризом свята є поява Зими з «погрозами» намести снігу, напустити морозу, бо ще силу свою має та Весни, яка захоплює дітей гучними, веселими, жартівливими піснями, народними іграми та хороводами. Малята співають пісні, в яких звеличують родючу землю і весняну працю, прославляють рідну природу, що прокидається від зимового сну, проганяють зиму, весняними закличками викликають пташок із теплого краю.

/Files/images/2020-2021_nr/strtennya/DSC_0144.jpg/Files/images/2020-2021_nr/strtennya/DSC_0129.jpg/Files/images/2020-2021_nr/strtennya/DSC_0143.jpg

Великдень

Щороку вихованці нашого закладу вивчають українські традиції святкування Великодня: розписують писанки, прикрашають кошики, з нетерпінням чекають, коли вже зможуть поласувати солодкими пасками.

/Files/images/DSC_0146.JPG/Files/images/2020-2021_nr/velikden/DSC_0145.jpg/Files/images/2020-2021_nr/velikden/DSC_0191.jpg

Шевченківські дні

З року в рік, коли дзвінкий березень крокує землею, наша пам’ять зігрівається теплими спогадами про геніального українця Т. Г. Шевченка!..Весь всій могутній талант він присвятив служінню народові. І сьогодні, живучи у вільній незалежній державі, ми з гордістю згадуємо Великого Кобзаря. В кожній групі створені Шевченківькі куточки, де дітям показують портрети Кобзаря, знайомлять з його творами.
В закладі організовують виставку «Скарбниця творчості Т. Г. Шевченка», що проходить під девізом «Ми тебе не забули, Тарасе», яку із задоволенням відвідують діти молодшого, середнього, старшого дошкільного віку.

/Files/images/2017_navchrk/taras_shevchenko/DSC_0001.JPG

/Files/images/movlennya/PB050216.JPG

/Files/images/movlennya/PB050223.JPG

/Files/images/den_prapora_2018/DSC_0049.jpg

Всесвітній день вишиванки

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому. У травні усе прогресивне суспільство відзначає Всесвітній день вишиванки. Це - міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного українського вишитого одягу. Вихованці нашого закладу долучаються до акції «Вишиванка єднає українців». Бо вишиванка – це душа української нації. Вона є символом краси і здоров’я, родинного затишку і добробуту, любові і вірності.Останнім часом вишиванка стала своєрідним символом патріотизму і любові до своєї країни.

/Files/images/2020-2021_nr/vishivanka/DSC_0237.jpg/Files/images/2020-2021_nr/vishivanka/DSC_0243.jpg/Files/images/прапор 3.JPG

Івана Купайла

Головна ідея свята Івана Купайла – очищення за допомогою вогню та води, тож чимало обрядів пов’язано саме з цим. Щоліта 7 липня педагоги влаштовують для вихованців нашого закладу гучне свято з піснями, танцями, стрибанням через вогнище та пусканням вінків на воду.

/Files/images/івана купайла 2014 1 (5).jpg/Files/images/P6220222.JPG/Files/images/vana_kkupala/DSC_0139.JPG/Files/images/vana_kkupala/DSC_0072.JPG

Семінари, педагогічні ради з національно-патріотичного виховання

Щороку у закладі дошкільної освіти плануються і проводяться семінари, педагогічні ради з патріотичного виховання, під час яких висвітлюються мета, форми та методи формування національної свідомості у дітей дошкільного віку, розвитку у них патріотичних почуттів, розуміння національних традицій, національного духу нашого народу

/Files/images/2022_rk/DSC_0217.jpg/Files/images/DSC_0054.JPG/Files/images/DSC_0062.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 507

Коментарi