Група середнього дошкільного віку для дітей з вадами мовлення (логопедична) № 2 «Веселка»

/Files/images/grupi/1346752845_disney_tinkerbell_cartoon_1600x1200.jpg

Девіз групи:

Веселко, веселко

Із сонця й води.

Ми чуйними й добрими

Будем завжди.

Навчають і виховують малят вихователі:

Толстих Анжеліка Валентинівна

Коломієць Тетяна Олександрівна

Учитель-логопед:

Засімович Ірина Сергіївна

Піклується і доглядає помічник вихователя:

Лещук Олена Олександрівна

Наше предметно-ігрове середовище

/Files/images/admnstratsya/grupi/grupa_2/Куточки 2018 028.jpg/Files/images/admnstratsya/grupi/grupa_2/Куточки 2018 031.jpg/Files/images/admnstratsya/grupi/grupa_2/Куточки 2018 033.jpg/Files/images/admnstratsya/grupi/grupa_2/Куточки 2018 037.jpg/Files/images/admnstratsya/grupi/grupa_2/Куточки 2018 045.jpg/Files/images/admnstratsya/grupi/grupa_2/Куточки 2018 047.jpg/Files/images/admnstratsya/grupi/grupa_2/Куточки 2018 048.jpg/Files/images/admnstratsya/grupi/grupa_2/Куточки 2018 050.jpg/Files/images/admnstratsya/grupi/grupa_2/Куточки 2018 026.jpg/Files/images/DSC_0012.JPG/Files/images/CAM02255.jpg

2019/2020 навчальний рік

Склад батьківського комітету:

Голова батьківського комітету:

Ткаченко Людмила Олександрівна

Секретар батьківського комітету:

Ковальчук Олена Миколаївна

Члени батьківського комітету:

Загранична Юлія Петрівна

Крижанівська Тетяна Володимирівна

Золотая бабочка

Організація

життєдіяльності дітей

середнього дошкільного віку

групи № 2 "Веселка"

07.30-08.10 Ранкова зустріч,індивідуальні заняття,ігри

08.10-08.15 Ранкова гімнастика

08.15-08.45 Індивідуальна робота, підготовка до сніданку

08.45-09.00 Сніданок

09.00-09.05 Підготовка до заняття

09.05-10.45 Ігри, підготовка до занять, заняття

10.45-12.10 Підготовка до прогулянки, прогулянка, індивідуальні заняття.

12.10-12.25 Повернення з прогулянки,підготовка до обіду

12.25-12.50 Обід

12.50 - 13.00 Підготовка до сну

13.00-15.00 Сон

15.00-15.25 Поступовий підйом,оздоровчі процедури

15.25-15.50 Підвечірок

15.50-16.30 Ігри,самостійна діяльність,інд.заняття

16.30-17.45 Підготовка до прогулянки,прогулянка

17.45-18.00 Бесіда з батьками,повернення дітей до дому

Організована діяльность дітей середнього дошкільного віку

групи № 2 "Веселка"

під час освітнього процесу

за програмою розвитку дитини дошкільного віку

«Українське дошкілля»

на 2019/2020 н.р.

Понеділок

1. Художньо - продуктивна діяльність. Заняття з музичної діяльності – 9.00

- Рухова активність.

Заняття з плавання – 10.00 Заняття / фізкультурні вправи на прогулянці, ігри спортивного характеру – 9.30

2. Інтегроване заняття. - Ознайомлення з предметним світом, мовлення (словникова робота) 1-3т.

- Ознайомлення з природним довкіллям, мовлення (граматична правильність мовлення) 1-4т.; образотворча діяльність / аплікація – 11.00

ІІ-га половина дня

1. Заняття з літературної діяльності.

- Ігрова діяльність 1,3т.

- Ігри з піском – 2т.

- Театральна діяльність 4т.

Вівторок

1.Мовлення.

(Корекційне заняття вчителя – логопеда / зв’язне мовлення).

Підготовка руки до письма.

2. Здоров’я та фізичний розвиток.

Заняття з фізичної культури – 9.40

ІІ-га половина дня
– Безпека життєдіяльності 1,3,4т. – Основи економічної культури - 3т.

Середа

1.Інтегроване заняття.

Сенсорно-пізнавальний простір / конструювання. Підготовка руки до письма. 2.Здоров.я та фізичний розвиток.

Заняття з фізичної культури – 10.40

ІІ-га половина дня

- Здоров.я та хвороби - 1,3т.

-Гігієна життєдіяльності - 2т.

- Статева ідентифікація та

диференціація – 4т.


Четвер

1.Мовленнєвий розвиток

Корекційне заняття вчителя – логопеда,звукова культура мовлення.

Підготовка руки до письма.

2. Інтегроване заняття. Народознавство – 9.50;

/ Літературна діяльність ( з використан. мнемотехніки).

- Рухова активність.

Дитячий туризм – 10.30

ІІ-га половина дня

- Основи духовно-моральних якостей-1,3т.

- Основи правової культури – 2т.

- Вечір розваг - 4т.

П’ятниця

-Рухова активність. Заняття з плавання – 9.00; заняття /фізкультурні комплекси на прогулянці – 9.10; сухий басейн - 11.45

1. Художньо-продуктивна діяльність. Заняття з музичної діяльності –11.30

2.Підгрупове заняття.

Зв.язне мовлення з використанням методики Л.Шелестової та образотворча діяльність / малювання 11.00

ІІ-га половина дня

– Господарчо-побутова

праця - 1,3т.

– Праця в природі - 2,4т.

Золотая бабочка

2019/2020 н6.р.

Тиждень безпеки дитини

/Files/images/vdkrit_zahodi-2019/mikolay_2019/DSC_0206.jpg/Files/images/vdkrit_zahodi-2019/mikolay_2019/DSC_0399.jpg

Золотая бабочка

Тиждень безпеки дитини

/Files/images/tijden_bezpeki_dorojnogo_ruhu/tijden_osn_19/ОБЖД 2019 група № 2 (15).jpg/Files/images/tijden_bezpeki_dorojnogo_ruhu/tijden_osn_19/ОБЖД 2019 група № 2 (35).jpg/Files/images/tijden_bezpeki_dorojnogo_ruhu/tijden_osn_19/ОБЖД 2019 група № 2 (20).jpg

Золотая бабочка

Свято осені

/Files/images/osnn_svyata-2018/osn_2019/DSC_0253.jpg/Files/images/osnn_svyata-2018/osn_2019/DSC_0261.jpg

Золотая бабочка

Золотая бабочка

Золотая бабочка

Кiлькiсть переглядiв: 331

Коментарi