Група старшого дошкільного віку для дітей з вадами мовленнєвого розвитку (логопедична)

№ 7 "КОЛОСОЧОК"

/Files/images/1126574_6630981c.jpg

Девіз групи:

Ми маленькі колосочки.

України сини й дочки.

Будем швидко ми зростати.

Рідну землю прославляти.

Навчають і виховують дітей вихователі:

Вострікова Марина Костянтинівна

Кондратюк Віта Іванівна

Учитель-логопед:

Люта Наталія Олександрівна

Піклується і доглядає помічник вихователя:

Ільніцька Тетяна Миколаївна

Наше предметно-ігрове середовище

/Files/images/admnstratsya/grupi/grupa_7/Куточки 2018 175.jpg/Files/images/admnstratsya/grupi/grupa_7/Куточки 2018 177.jpg/Files/images/admnstratsya/grupi/grupa_7/Куточки 2018 180.jpg/Files/images/admnstratsya/grupi/grupa_7/Куточки 2018 182.jpg/Files/images/admnstratsya/grupi/grupa_7/Куточки 2018 186.jpg/Files/images/admnstratsya/grupi/grupa_7/Куточки 2018 189.jpg/Files/images/admnstratsya/grupi/grupa_7/Куточки 2018 191.jpg/Files/images/admnstratsya/grupi/grupa_7/Куточки 2018 192.jpg/Files/images/admnstratsya/grupi/grupa_7/Куточки 2018 193.jpg/Files/images/admnstratsya/grupi/grupa_7/Куточки 2018 190.jpg/Files/images/CAM02236.jpg

Золотая бабочка

2019/2020 навчальний рік

Склад батьківського комітету

Голова батьківського комітету:

Матвієнко Вікторія Віталіївна

Секретар батьківського комітету:

Дем'янчук Світлана Станіславівна

Члени батьківського комітету:

Ільніцька Оксана Миколаївна
Копач Яна Миколаївна
Воловодовська Євгенія Анатоліївна
Бродацька Анна Генадіївна

Золотая бабочка

Організація життєдіяльності дітей

старшого дошкільного віку

групи № 7 «Колосочок»

7.30 - 8.05 - Ранкова зустріч дітей, ігри.

Індивідуальне спілкування.

8.05 - 8.15 - Ранкова гімнастика (в спортивному залі).

8.15 - 8.25 - Підготовка до сніданку.

8.25 – 8.45 - Сніданок.

8.45 - 9.00 - Ігри. Підготовка до організованої

діяльності дітей.

9.00 - 10.30 - Освітньо-виховна робота

(колективна та індивідуальна робота).

10.30 - 10.40 - Підготовка до прогулянки.

10.40 - 12.15 - Прогулянка.

12.15 - 12.20 - Повернення з прогулянки.

12.20 - 12.30 - Підготовка до обіду.

12.30 - 12.50 - Обід.

12.50 - 13.00 - Підготовка до сну.

13.00 - 15.00 - Денний сон.

15.00 -15.10 - Гігієнічна гімнастика після денного сну.

15.10 - 15.20 - Профілактичні заходи.

15.20 - 15.30 - Самостійні ігри дітей.

15.30 - 16.00 - Організована діяльність дітей в

16.00 - 16.10 - Підготовка до підвечірку.

16.10 - 16.30 - Підвечірок.

16.30 - 16.45 - Підготовка до прогулянки.

16.30 - 18.00 - Прогулянка. Самостійна діяльність.

Індивідуальна робота з дітьми.

Співпраця із сім’єю.

Повернення до дому.

Золотая бабочка

Тижневий розподіл організованої діяльності

дітей старшого дошкільного віку

групи № 7 "Колосочок"

під час освітнього процесу

за програмою розвитку дитини дошкільного віку

"Українське дошкілля"

на 2019/2020 н.р.

ПОНЕДІЛОК

1. Інтегроване заняття. Сенсорно-пізнавальний простір / конструювання.

Підготовка руки до письма.

2. Інтегроване заняття. - Ознайомлення з предметним світом, мовлення (словникова робота).

3.Здоров.я та фізичний розвиток.

Заняття з фізичної культури – 10.05.

ІІ-га половина дня

- Ігрова діяльність 1-3т.

– Вечір розваг - 4т.



ВІВТОРОК

1. Мовлення.

Корекційне заняття вчителя – логопеда/звукова культура мовлення.

Підготовка руки до письма. -Рухова активність.

Заняття з плавання – 10.40. Заняття /фізкультурні вправи на прогулянці-10.10, сухий басейн –10.20.

2. Образотворча діяльність Заняття з ліплення.

3.Художньо-продуктивна діяльність

Заняття з музичної діяльності –11.40

ІІ-га половина дня

– Безпека життєдіяльності 1-3т.

-Основи екологічної культури - 4т.

СЕРЕДА

1. Інтегроване заняття . - Ознайомлення з природним довкіллям, мовлення (граматична правильність мовлення).

2. Заняття з образотворчої діяльності /аплікація – 9.30.

3. Здоров’я та фізичний розвиток.

Заняття з фізичної культури - 10.10.

ІІ-га половина дня

– Основи духовно-моральних якостей-1,3т.

- Основи правової культури – 2, 4т.



ЧЕТВЕР

1. Мовлення .

Корекційне заняття вчителя – логопеда/ зв’язне мовлення). Підготовка руки до письма. 2.Інтегроване заняття.

Сенсорно-пізнавальний простір / основи економічної культури. Підготовка руки до письма.

3.Художньо-продуктивна діяльність Заняття з музичної діяльності – 10.00.

- Рухова активність. Заняття з плавання – 11.00.Заняття /фізкультурні комплекси на прогулянці з елементи спортивних ігор – 11.00

ІІ-га половина дня

- Здоров’я та хвороби 1,3т.

- Гігієна життєдіяльності – 2,т.

- Статева ідентифікація та диференціація - 4т.

П,ЯТНИЦЯ

1. Заняття з народознавства – 9.00

2.Підгрупове заняття:

Зв’язне мовлення з використанням методики Л.Шелестової та образотворча діяльність / малювання – 10.00.

3. Заняття .

Літературна діяльність ( з використанням технології мнемотехніка).

-Рухова активність.

Дитячий туризм - 11.30.

ІІ-га половина дня

-Господарчо-побутова праця - 1,3т.

– Праця в природі - 2т. – Художня праця - 4т.

Золотая бабочка

2019/2020 н.р.

Свято Миколая

/Files/images/vdkrit_zahodi-2019/mikolay_2019/DSC_0176.jpg/Files/images/vdkrit_zahodi-2019/mikolay_2019/DSC_0425.jpg

Золотая бабочка

Андріївські вечорниці

/Files/images/svyata_2018-2019/andrya_2019/DSC_0124.jpg

/Files/images/svyata_2018-2019/andrya_2019/DSC_0116.jpg

Золотая бабочка

Тиждень права

/Files/images/vdkrit_zahodi-2019/tijden_prava/DSC_0028.jpg/Files/images/vdkrit_zahodi-2019/tijden_prava/DSC_0030.jpg

Золотая бабочка

Свято Осені

/Files/images/osnn_svyata-2018/osn_2019/DSC_0326.jpg/Files/images/osnn_svyata-2018/osn_2019/DSC_0329.jpg/Files/images/osnn_svyata-2018/osn_2019/DSC_0340.jpg

Золотая бабочка

Літературно-спортивна розвага «Хай живе козацька воля, хай живе козацький дух!»

/Files/images/den_prapora_2018/pokrova_2019/DSC_0351.jpg

Золотая бабочка

2018/2019 н.р.

/Files/images/svyata_2018-2019/noviy_rk_2019/Новий 2018 рік група 7 (35).jpg Новорічне свято

/Files/images/svyata_2018-2019/noviy_rk_2019/Новий 2018 рік група 7 (26).jpg

День святого Миколая

/Files/images/svyata_2018-2019/svyatiy_mikolay/DSC_0154.jpg

/Files/images/svyata_2018-2019/svyatiy_mikolay/DSC_0145.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 328

Коментарi