ЛІЦЕНЗУВАННЯ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ (ЯСЕЛ-САДКА) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ №2 "БЕРЕГИНЯ" БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02 вересня 2020 р.

Київ № 458

Про видачу ліцензій на провадження освітньої діяльності у сфері дошкільної освіти закладам освіти (без проходження процедури ліцензування)

1. Видати ДОШКІЛЬНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ (ЯСЛА-САДОК) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ № 2 «БЕРЕГИНЯ» БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ідентифікаційний код юридичної особи: 24218367, місцезнаходження юридичної особи: 09100, Київська область, місто Біла Церква, вулиця Івана Мазепи, будинок 75 А) ліцензію на провадження освітньої діяльності у сфері дошкільної освіти за рівнем дошкільної освіти з ліцензованим обсягом 320 осіб за місцем провадження освітньої діяльності: 09100, Київська область, місто Біла Церква, вулиця Івана Мазепи, будинок 75 А (без проходження процедури ліцензування).

Історія закладу освіти

Дошкільний навчальний заклад (ясла–садок) комбінованого типу №2 “Берегиня” знаходиться у відомстві управління освіти і науки Білоцерківської міської ради,розташований за адресою:

09100

Київська область

м. Біла Церква

вул.Івана Мазепи,75-А

телефон:6-61-35; 6-04-34

Приміщення побудоване по типовому проекту і здане в експлуатацію 27 липня 1982 року Білоцерківським домобудівельним комбінатом, проектною потужністю на 320 місць. Завдяки типовому проекту (включення спортивного комплексу: спортивної та хореографічної зали (для сухого плавання), критого плавального басейну) у будівлю, затишній території з фруктовим садом, казковими спорудами завжди родинно зустрічала гостей з колишнього СРСР та за кордону (німців, японців, поляків, венгрів, корейців). Але й через тридцятиріччя дошкільний заклад зберіг свій стиль, традиції, особливості, естетичний вигляд й сьогодні він унікальний.

У дошкільному навчальному закладі (яслах – садку) комбінованого типу №2 “Берегиня” функціонують 13 груп:

3 групи – для дітей раннього віку

10 груп – для дітей віком від 3-х до 6 (7) років- передшкільний вік

З них: три групи компенсуючого типу для дітей з вадами мовлення


Всі вікові групи укомплектовані відповідно до віку дітей.


Дошкільний навчальний заклад здійснює:

- дошкільну освіту дітей раннього і передшкільного віку;

- корекційну, реабілітаційну, оздоровчу роботу;

- організовує роботу гуртків.

В дошкільному навчальному закладі проводиться чітка, систематична робота з метою формування у дошкільників базових знань, умінь та навичок відповідно до їх вікових особливостей та вимог Базового компоненту дошкільної освіти та програм: програма розвитку дитини дошкільного віку "Українське дошкілля".

З 1982 р. по 1994 роки садочком завідувала Відмінник освіти України - Сербіна Олена Федорівна

З 1994 р. по 2005 роки садочком завідувала Відмінник освіти України Халявінська Марія Кіндратівна
з 2005 р. по 2014 рік садочком завідувала Клопова Людмила Олегівна.
з листопада 2014 року садочок очолює завідувач Кроха Зінаїда Іванівна, Відмінник освіти України.

Пріоритетним напрямком роботи дошкільного закладу є:збереження та зміцнення фізичного,психічного та духовного здоров'я дитини

Вже багато років дошкільний заклад працює над впровадження в практику роботи сучасних здоров’язбережувальних технологій, використовуючи нетрадиційні методи і засоби,які б сприяли функціональному вдосконаленню дитячого організму, робили його стійким та витривалим.

Робота з фізичного розвитку в дошкільному навчальному закладі проводиться у відповідності до Базового компоненту дошкільної освіти та діючих програм "Українське дошкілля",нетрадиційних методик М.Єфименка, Л.Уманської, К.Бутейко.

Для успішної реалізації фізкультурно оздоровчої роботи наш заклад має добру матеріальну базу:

- музична зала;

- кімната народознавства;

- студія з художньо-естетичного розвитку;

- кабінет психологічного розвантаження та релаксації;

- спортивна зала;

- хореографічна зала (для сухого плавання);

- критий плавальний басейн;

- відкрий плавальний басейн;

- медичний комплекс (ізолятор, кімната для щеплень, кабінет м/сестри, лікаря)

Затишна територія, влітку клумби та газони, казкові персонажі скульптур:

- «Курочка ряба»;

- «Івасик - Телесик»;

- «Коза і семеро козенят»;

- «По щучому велінню»;

- «Лисиця з качалочкою»;

- «Церівна - жаба».

У куточку лісу милує зір казкова фортеця, «Автомістечко», де малюки вчаться правилам дорожнього руху, великий фруктовий сад – все це дає емоційне задоволення і справляє незабутнє враження на наших малюків.

У дошкільному навчальному закладі працюють наступні безоплатні гуртки:

- "Маленькі актори" (для дітей старшого дошкільного віку) - керівник: вихователь Тутіна Валентина Іванівна Години роботи гуртка: 15.15 - 15.45 - середа

- "Дзвінкі голосочки" (вокальний- для дітей старшого дошкільного віку). Керівник: музичний керівник Первишова Олена Михайлівна Години роботи: 15.15-15.45 - середа.

- "Цікаві шашки" (старший дошкільний вік) Керівник: вихователь Вострікова Марина Костянтинівна Години роботи: 15.15 - 15.45 - четвер.

- "Шкіряний м"яч" (старший дошкільний вік). Керівник: інструктор з фізичної культури Жабська Катерина Миколаївна Години роботи: 15.15 - 15.45 - вівторок.

Це дає можливість нашому педагогічному колективу стояти на варті прав кожної дитини для всебічного розвитку здібностей і інтересів, збереження їх фізичного та психічного здоров’я.

Шановні батьки !

Ми раді бачити вас

у нашому дошкільному навчальному закладі

і не дарма він має назву «Берегиня»,

бо в ньому Вашому малюку буде затишно і комфортно.

Щасливий світ ваших дітей - наша турбота.

Світ дитинства

Кiлькiсть переглядiв: 319

Коментарi